Zimní halová liga na Složišti - ročník 2007 – první nadstavba.

Fotbal České Budějovice

První turnaj na Složišti jsme zvládli dobře, ale velice mě mrzí, že jsme si barážovou skupinu vybrali pro menší hráče a tři kluci ze šesti byli nemocní. Větší kluci si však rádi přišli zahrát, takže nás bylo 10 a skoro každý si dal gól.

I. Nadstavbový turnaj okresní halové zimní ligy ml. přípravek

13.2. v sobotu jsme v naší domácí hale odehráli první nadstavbový turnaj okresní halové ligy pro ročník 2007. Po třech předchozích turnajích jsme se probojovali do finálové skupiny a výsledkově se nám velice dařilo. V prvním utkání s Lokomotivou ČB jsme otočili nepříznivý stav z 0:2 na 3:2 po brankách Kršíka, Šimka a neuvěřitelné šibenici Profanta, poté jsme ve vyrovnaném zápase přehráli hráče Vimperka 3:0 (Matoušek, Kršík a vlastní). Výborně jsme zahráli proti Českému Krumlovu 5:1 (Šimek 2, Matoušek, Kršík, Jůza) a na závěr jsme porazili Meteor Tábor 3:0 (Lebeda, Kršík, Gondek).

Shrnutí zimní připravy - turnaje 2015

Suchdol nad Lužnicí 5.12. 2015
Tradičního Vánočního turnaje se zúčastňujeme pravidelně, vždy se velice těšíme na pozvání neboť se o turnaj domácí organizátoři velice starají. Jako každoročně navštívili malé fotbalisty malí čerti a andělé.Spokojeni jsme byli nejenom s třetím místem, ale skutečně s čertovskou atmosférou.

Fotbal České Budějovice

Zimní halová liga na Složišti - ročník 2007 – druhá nadstavba.

   Druhý turnaj na Složišti ve skupině o 6. – 10. místo se nám bohužel vůbec nevydařil. Měl jsem radost, že se ze šestice kluků, pro které byl turnaj určen především omluvil pouze Tesař, ale díky marodce jsem musel Profanta i Gondeka stáhnout do Třeboně na zároveň probíhající E.ON Euro Cup a z nominace dále vypadli Lebeda, Koblic a nakonec i Švarc. Kluci se snažili, ale na soupeře jsme tentokrát nestačili.

Shrnutí dlouhodobé zimní ligy 2015/2016

Krajská halová liga pro ročník 2006 - Týn nad Vltavou
V rámci základní části soutěže jsme odehráli devět těžkých zápasů s bilancí 4 výhry a 5 proher. Do finálové skupiny jsme se tudíž neprobojovali, ale jen díky těsným porážkám s Táborskem 2:4 a s Hradištěm 1:2.

Okresní halová liga pro ročník 2007 - SKP ČB
V okresnísoutěži jsme po základní části obsadili 2.místo, neboť jsme po osmi výhrách prohráli 0:5 se Šumavanem Vimperk. V této skupině jsme již odehráli i první finálový turnaj, Vimperku jsme vrátili porážku výhrou 3:0 a protože jsme dokázali vyhrát i ostatní 3 zápasy, figurujeme průběžně na vedoucím místě finálové skupiny.

Doplňková halová soutěž  pro ročník 2007- SCM Složiště
Přestože jsme v základní části vyhráli z 9-ti zápasů 7 utkání, požádali jsme pořadatele pro nadstavbu o zařazení týmu do skupiny o 6-10 místo, abychom mohli dát daleko větší prostor opět našim nejmenším hráčům. 

Minirepublika podzim 2015

Na podzim 2015 jsme se zúčastnili podzimní části Minirepubliky. Odehráli jsme dva zápasy s každým se šesti soupeřů.

SK Slávie Praha prohráli jsme 3:5 (Horčička, Jůza, Vávra) a 2:11 (Kršík, Horčička).

AC Sparta Praha vyhráli jsme 7:1 (Horčička 2, Kortan 2, Malík, Kršík, Vávra) a prohráli 2:6 (Kršík, Šimek)

FC Sparta Brno vyhráli jsme 9:2 (Kršík 2, Malík 2, Růžička, Teplý, Vávra, Horčička, Jůza) a 6:4 (Kršík 3, Horčička 2, Malík)

FC Baník Ostrava vyhráli jsme 7:2 (Vávra 3, Kortan, Malík, Teplý, Horčička) a 4:2 (Jůza 2, Růžička 2)

ŠK Slovan Bratislava vyhráli jsme 4:2 (Matoušek 2, Kršík, Vávra) a remízovali 2:2 (Kršík, Horčička)

ŠK Žilina vyhráli jsme 9:4 (Matoušek 3, Vávra 3, Jůza, Teplý, Malík)  a 6:0 (Kršík 2, Šimek 2, Kortan, Horčička)

Hodnocení trenéra - už samo o sobě, že si tuto soutěž můžeme zahrát je pro kluky fantastické. Odehráli jsme řadu zápasů s nejlepšími týmy České i Slovenské republiky. Herně i výsledkově se nám velmi dařilo, ale je třeba dodat, že ne vždy jsme hráli proti nejlepším hráčům soupeře. Proto i nadále musíme poctivě trénovat a těšíme se na jarní část soutěže

I. Nadstavbový turnaj krajské halové zimní ligy starší přípravky pro ročník 2006

   Přestože jsme v Týně nad Vltavou ve skupině o 6.-10. místo po prvním turnaji o rok starších kluků první, s celkovou hrou, ale ani s výkony některých kluků jsme nebyli vůbec spokojeni.

Mezinárodní halový turnaj Linz

Štvrtek - 5.1.2017 -  zraz 12:00 - benzina Mol - Dlouha louka - začátek - 14:30

 

Zimní halová liga - SKP Č.B.(06)

1-turnaj - soupeři - Lokomotíva Č.B , Spartak Kaplice , SKP Č.B. (06)

2-turnaj - soupeři - Slávia Č.B. , FMA Č.B. , Netolice

Zimní halová liga - Třeboň (06)

1-turnaj - soupeři - FC MAS Táborsko , Lokomotíva Č.B. , Jiskra Třeboň

2-turnaj - soupeři - Slavoj Č.Krumlov , FC Písek , Dačice

Zimní halová liga - Složiště (06)

1-turnaj - soupeři - Dynamo Č.B. , FC Písek , Junior Strakonice

2-turnaj - 8.1.2017

Zimní halová liga - Třeboň (07)

1-turnaj - soupeři - FC MAS Táborsko , Slavoj Č.Krumlov , Lomnice n/L

2-turnaj - soupeři - Meteor Tábor , Rudolfov , FC Písek

Turnaj Suchdol n/L - 4.12.2016

Naši soupeři byli Novosedly , Suchdol n/L -A , Suchdol n/L - B , hralo se dvoukolově každý s každým. Prvú polovicu zápasov sme odohrali ve velkém stylu , v tí druhý jsme polevili a tahaly za kratší konce. Musíme se naučit nepolevit v zápasech se soupeři , které jsme jednou porazili , pak to dopadne tak ,že nás soupeř přehraje po všech stránkach.

 

OP mladší přípravky podzim 2015

V Okresním přeboru mladší přípravky za účasti 12-ti týmů jsme v 11-ti zápasech prohráli pouze jediný, ovšem 3:10 s Rudolfovem.

Hodnocení trenéra - v této soutěži dáváme největší prostor nejmenším klukům a nebo nováčkům, kteří se k nám přidali až v průběhu podzimu. Přesto do týmu zapadli skvěle a proto, že je při zápasech táhnou dopředu ti nejšikovnější, radujeme se s nimi z každého gólu.

KP mladší přípravky podzim 2015

V Krajském přeboru mladší přípravky jsme odehráli neuvěřitelný podzim. Ze 14-ti zápasů jsme 14 krát zvítězili při skóre 246:66. Soutěž v Krajském přeboru se hraje na dvou hřištích, kdy se výsledky z obou hřišť sčítají. Ze všeho nejdůležitější byly však skvělé výkony všech hráčů. Větší kluci vyhráli proti A týmům soupeře 13 ze 14-ti zápasů, menší hráči měli proti B týmům soupeře bilanci 10-2-2. Za celý podzim jsme tudíž utrpěli pouze 3 porážky a všechny z nich byly o jediný gól.

Hodnocení trenéra - jako trenér bych díky úžasnému podzimu nerad hodnotil výsledky, ale rád bych kluky pochválil za tréninkovou docházku, protože co se v tréninku naučili, ve všech zápasech dokázali beze zbytku prodat.