Soustředění Olešník 2015

Poslední týden v srpnu obsolvovali hráči ročníku 2008 soustředění, kterým započali tréninkové jednotky nastávající sezóny. Soustředění proběhlo v nedalekém areálu FK Olešník.

SKP - Fotbal České Budějovice

Minirepublika 2016/2017, kategorie U9 

Kategorie 2008, své zápasy odehrála ve Vítkovicích (17. 9. 16) a dokonce kvůli nepříznivému počasí odehrála o zápas méně. Výsledky: SKP ČB - AS Trenčín 1:4 Čížek; - FC Viktoria Plzeň 6:5 Dvořák 2, Houzim 2, Šteier, Matějka; - MŠK Žilina 2:4 Matějka, Houzim.

Hodnocení trenéra Marouška: „Skvělá soutěž, všechna zúčastněná mužstva mají výbornou kvalitu. I přes špatné počasí a velkou marodku hráčů ze základní sestavy jsme odehráli velice vyrovnané a především kvalitní zápasy.“

 

Druhý turnaj série Minirepubliky pořádala SK Slavia Praha na UMT ABC Braník (8. 10. 16), Výsledky: SKP ČB - Sparta Brno 1:2 Čížek; - Slavia Praha 2:6 Dvořák, Matějka; - FC Viktoria Plzeň 0:6; - MFK Vítkovice 0:0.

 Třetí turnaj série Minirepubliky pořádala FC Viktoria Plzeň na UMT 33. ZŠ (29. 10. 16), Výsledky: SKP ČB - MFK Vítkovice 1:4 Lafata; - Slavia Praha 0:6; - Sparta Brno 2:4 Matějka, Dvořák; - MŠK Žilina 3:3 Čížek, Houzim 2.

Souhrn hodnocení obou turnajů trenérem Houzimem: "Opět jsme odehráli kvalitní a vyrovnaná utkání, ale bohužel jsme se znovu! nevyvarovali mnohdy až triviálních individuálních chyb. Tyto chyby nakonec ovlivnily lepší výsledky našeho mužstva. Nicméně musím kladně hodnotit především velkou úroveň těchto turnajů, která jsou velkým přínosem a nepostradatelná pro další fotbalový růst našich malých talentů. Nyní nás čeká zimní příprava, kde se pokusíme kvalitně připravit na jarní část Minirepubliky 2016/2017, abychom i v jarní části se ctí reprezentovali klub SKP České Budějovice.  

Ondrášovka Cup 2016/2017, U09 - předkolo Nespeky 5. 9. 2016 - postup!!

   Turnaj kluci bohužel nezačali příliš dobře a první dva zápasy tradičně prospali, zřejmě je i trochu překvapila velikost hřiště (44 x 30 m). Ale s postupem času si kluci zvykli a začali potvrzovat svoji kvalitu. Poslední čtyři zápasy vyhráli a s trochou štěstí ze druhého místa postoupili do kvalifikace, která se uskuteční 26.9. v Písku. Proto je myslím na místě klukům poděkovat za předvedené výkony a za to, že tak úspěšně reprezentují náš klub SKP CB. 

Za trenérský tým Pavel Maroušek a Pavel Matějka

Gratulujeme kluci!