..............................................................................................................................................................................................................................

 

 

Výsledkový servis Minirepubliky - Jaro 2018, kategorie U10 (r. 2008)

  

Na sobotu 12. 5. 2018 připadl další termín turnaje Minirepublika sk. B, pořádaný tentokráte v Žilině. Z důvodu velké vzdálenosti a náročného rozlosování, jsme se rozhodli, vyrazit na tento výjezd, již den předem. Obvyklou sestavu jsme opět vyztužili dvěma posilami z Českého Krumlova a premiérovou účast si vysloužil Honza Šusta.

Rozlosování bylo opravdu náročné, kluky čekalo šest zápasů pouze s jednou 15 min pauzou. Krom standartních soupeřů byli přizváni Tatran Prešov a FC Hlučín. Jako první jsme narazili na našeho věčného rivala Spartu Brno. Jako vždy to byl boj o každý míč ve vysokém tempu. Naši kluci začali bystře hrát vysoký pressing, čímž soupeři znemožnili jejich oblíbenou kombinaci. Větším důrazem při zakončení se nám podařilo těsně zvítězit. Tím se kluci naladili na vítěznou vlnu a začali věřit svým schopnostem. Další zápasy se nesly v duchu obrovského nasazení našich kluků. Hráli velice kolektivně, obětavě a vzájemně se zastupovali. Vše bylo podpořeno kvalitní prací s balonem. Díky rychlé kombinaci a individuálním dovednostem si vypracovali obrovské množství zakončení.

Celý výjezd byl velice zdařilý, plný pozitivní energie. Věřím, že zanechal spoustu zážitků a hrdosti ve všech zúčastněných. Berme ho jako motivaci do další práce……HOŠI DĚKUJEM, HOŠI DĚKUJEM…..!!!

                        SKP x Sparta Brno       2 : 1

                        (DoDo, Maty)

                        SKP x FC Hlučín           7 : 0

                        (Dominik, Číža, DoDo 2x, Danda, David M 2x)

                        SKP x FK Šumperk       6 : 2

                        (Tomáš A 2x, Maty 2x, Danda 2x)

                        SKP x Tatran Prešov   5 : 3

                        (Dominik 2x, DoDo, David M, Danda)

                        SKP x MŠK Žilina         5 : 3

                        (Maty, DoDo, Tomáš A, David M, Danda)

                        SKP x SK Prostějov      6 : 1

                        (Danda 5x, DoDo)

 

Návštěva muzea Škoda auto

 

Návštěva muzea Škoda auto

 Návštěva muzea Škoda auto

Halové mistrovství v Linci, 7. 1 17

1. místo - gratulujeme

 Mezinárodní turnaj Linec 2017

 

Soustředění/fotbalový kemp U09 (r.2008) Olešník 2016

Předposlední týden v srpnu ( 21. - 26. 8. 2016) absolvovali hráči SKP ročníku 2008 soustředění, kterým započali tréninkové jednotky nastávající sezóny 2016/2017. Soustředění proběhlo v nedalekém areálu FK Olešník.

Zhodnocení sezóny 2015/2016 - OP

Minirepublika U08 - skupina Jihozápad- sezóna 2015/2016 

  Máme tu konec fotbalové sezóny 2015/2016. Pravda, ještě nás čeká turnaj v Mirovicích, ale myslím, že již nastal čas, abych se pokusil zhodnotit uplynulou sezónu.

  Musím říct, že nás tato sezóna mile překvapila, že jsme byli důstojnými reprezentanty SKP. Jsme spokojeni s výsledky z Okresního přeboru i při vypomáhání r. 2007 v Krajském přeboru.

  Samostatná kapitola je Minirepublika, kde jsme si vyzkoušeli všechny herní varianty proti kvalitním soupeřům. Samotné zápasy nám ukázaly, kde vynikáme a kde naopak ztrácíme a na tyto aspekty se musíme příští sezónu zaměřit. Třešničkou na dortu, myslím byl sobotní turnaj Minirepubliky, který se nakonec konal v Olešníku (hřiště na SKP nebylo volné). Už se mi dlouho nestalo, a myslím, že mohu mluvit i za kolegy trenéry, abych byl na kluky tak "pyšnej", a tak si to užíval...

Zimní liga mladší přípravky U8 SCM Složiště a okresní liga SETERM CUP SKP U8

  9. 1. jsme odehráli poslední kolo základní části SETERM CUPu a probojovali jsme se do finálové skupiny. Na této okresní zimní lize jsme si vyzkoušeli nejen variantu rozestavení 5 +1, ale i některé nové hráče. Někteří podali slušný výkon a někteří si vyzkoušeli a poprvé "nasáli" atmosféru halového fotbalového turnaje.

Laser Game

V sobotu 30. 1. 2016 si naši kluci užili Laser game v Mercury centru. Děti si zasportovaly a zabojovaly a rodiče si myslím příjemně poklábosili. Děkujeme paní Janě Čížkové za zorganizování této "stmelovací" akce, která byla příjemným zpestřením probíhající zimní přípravy. Někdy si ji zase zopakujeme. 

fotbal SKP U8 aktivity

Linz 3.1. - Halový turnaj v Rakousku

   V rámci spolupráce klubů se SKP České Budějovice zúčasnilo společně s JFA série halových turnajů mladších a starších přípravek. Náš tým U8 odehrál svoji kategorii 3.1. Turnaje se zúčasnilo celkem deset týmů rozdělených do dvou skupin. Každý tým odehrál ve skupině čtyři zápasy a následně zápas o umístění.

Cesle_Budejovice_Fotbal_SKP_Linz