..............................................................................................................................................................................................................................
V úterý 16.1. 2018 začínáme trénovat na umělce na Hluboké
Sraz na SKP v 16:00 nebo na Hluboké v 16:30.
27.1. 2018 sehrajeme přátelské utkání v Písku . 
Podrobnostio upřesníme.
Zimní přípravu zahájíme ve čtvrtek 11.1. 2018 na SKP venku na tartanu.
Dále zimní příprava bude probíhat následovně:
Úterý     - umělka Hluboká od 16.1 2018 16:45.  
Čtvrtek  - tartan SKP od 11.1 2018 16:15.
Pátek     - hala SKP 18:30 Ml Dorost , 19:30 St Dorost.
Zimní soustředění proběhne v termínu 21 - 25.3.2018
Již tradičně ve Žďáru.
Lomnice - SKP 2:1p (1:1)
17'Michal
Sestava:
Cempírek-Dědina,Jiránek,Michal,Faktor,Tomek,
Marek,Kysela,Michalko,Kočer,Kostohryz,Hejl,
Jiránek,Dudáček,Volák,Sypal,Formánek.
SKP - Č.Krumlov  4 : 1 (1:0)
18'Tomek,60'Marek,80'Dědina,86'marek
Sestava:
Cempírek-  Dědina,Jiráne,Kolář,FaktorTomek,
Marek,Kysel,Michalko,Kočer,Kostohryz,Jurásek,
Dudáček,Volák,Sypal,Formánek.
Met.Tábor - SKP 0:6 (0:3)
5'Marek,9'Hejl,31Kočer,59'Marek,65'Hejl,
85'Kočer 
Sestava:
Cempírek-Hejl,Faktor,Tomek,Marek,Jurásek,
Kysela,Michalko,Kočer,Dudáček,Kostohryz,
Hanus,Sypal,Moudrý
SKP - Lokomotiva ČB  1 : 0 (0:0)
69'Dědina.
Sestava:
Cempírek-  Michal, Faktor, Kočer,
Marek, Tomek, Hanus, Jiránek, Kostohryz,
Kysela, Michalko, Hejl, Jurásek, Dudáček,
Volák, Moudrý.

SlaviaČB - SKP 2:0 (1:0)
Sestava:
Michal, Formánek, Kočer, Marek, Tomek, Hanus,
Jiránek, Kostohryz, Kysela, Michalko, Dědina, 
Kolář, Sypal, Volák, Dudáček

SKP - SK Čtyři Dvory  6 : 0 (3:0)
31'Marek, 33'Vl, 44'Michalko, 52'Kočer(p), 64'Hanus, 81'Michalko.
Sestava:
Michal-Moudrý,Jiránek,Kolář,Faktor,Tomek,
Marek,Jurásek,Kysela,Michalko,Kočer,Volák,Dudáček,
Kostohryz,Hanus,Sypal,Formánek. 
TJ Hradiště - SKP 2:1 (1:0)
76'Michalko.
Sestava:
Cempírekl- Marek,Volák, Michalko, Fun, Dudáček,
Kostohryz,Hanus, Sypal, Jurásek, Moudrý,Kysela.
Tomek, Moravec.
SKP - Lomnice 4:1 (2:1)
16'Dědina, 45'Kolář, 84'Marek, 90'Dědina.
Sestava:
Michal-Dědina, Jiránek,Cempírekl, Faktor,
Kolář, Marek,Volák, Michalko, Fun, Dudáček,
Kostohryz,Hanus, Sypal, Jurásek, Moudrý,
Štěch. 
 
SKP - Vodňany Dříteň 5:2 (4:1)
8'Dědina, 18'Michal, 25'Kolář, 42'Sypal, 56'Marek.
Sestava:
Cempírek-Dědina, Jiránek, Michal, Volák,
Kolář, Marek, Jurásek,Kysela, Michalko,
Fun, Moravec, Dudáček, Kostohryz, Sypal, Moudrý. 
 
Malše Roudné - SKP 0:3 (0:2)
 
Sestava:
Michal-Dědina, Jiránek, Cempírek, Faktor, Marek,
Volák, Kysela, Michalko, Kočer, Moravec, Dudáček,
Kostohryz, Moudrý.
SKP - ZVVZ Milevsko 2:0(2:0) 
22'Marek ,44' Kočer(p)
Sestava:
Michal-Dědina, Jiránek,Cempírek, Volák, Fun, Marek,
Moravec, Kysela, Michalko, Kočer, Dudáček, Hanus, 
Sypal, Moudrý.
SKP - ZVVZ Milevsko 2:0(2:0) 
22'Marek ,44' Kočer(p)
Sestava:
Michal-Dědina, Jiránek,Cempírek, Volák, Fun, Marek,
Moravec, Kysela, Michalko, Kočer, Dudáček, Hanus, 
Sypal, Moudrý.
Sokol Sezimovo Ústí - SKP 1:3 (0:1)
14'Marek, 57'Cempírek, 73'Jiránek
Sestava:
Michal - Dědina, Jiránek, Cempírek, Volák, Marek, Moravec, Michalko,
Kočer, Dudáček, Kostohryz, Hanus, Sypal, Moudrý.  

 

SKP - Junior Strakonice 0:1 (0:1) 
Sestava:
Cempírek-Faktor, Tomek, Marek, Michalko, Kočer,
Sypal, Kostohryz, Hanus,  Dudáček, Volák,Štěch,
Jiránek, Moravec, Moudrý.                             
Trhové Sviny - SKP 5:2 (1:1) 
 40'Marek,82'Kočer
Sestava:
Cempírek-Faktor, Tomek, Marek, Kysela, Michalko, Kočer,
Sypal, Kostohryz, Hanus, Čipera, Dudáček, Volák, Krátký,
Moravec, Moudrý.