..............................................................................................................................................................................................................................
SKP-Hradiště  3:1 (2:1)
37'Sypal,40'Sypal,75'Dědina. 
Sestava:
Cempírek,Dědina,Jiránek,Michal,Faktor,
Moudrý,Čipera,Volák,Kysela,Sypal,Čouza,
Moravec,Dudáček,Vrážek,Pešek,Štěch.
Vodňany-SKP  0:4 (0:1)
23'Kostohryz,57'Čipera,81'Dědina,88'Štěch. 
Sestava:
Moudrý,Dědina,Jiránek,Michal,Faktor,
Cempírek,Čipera,Jurásek,Kysela,
Sypal,Volák,Dudáček,Kostohryz,
Pešek,Štěch. 
SKP- Roudné  1:5 (0:3)
64'Pešek,
Sestava:
Moudrý,Dědina,Jiránek,Hejl,Volák,Krátký,
Čipera,Pešek,Kysela,Sypal,Moravec,Dudáček,
Kostohryz,Čouza.
Milevsko-SKP  2:3p (1:1)
2'Dědina,80'Kolář. 
Sestava:
Cempírek,Dědina,Jiránek,Hejl,Faktor,
Kolář,Marek,Kysela,Michalko,Čipera,
Jurásek,Dudáček,Volák,Moudrý.
SKP- Sokol Sez. Ústí  10:3 (4:1)
21'Michalko,24'Michal,41' 42' 82' Cempírek
59' 65' 66' Čipera,73' 76' Marek. 
Sestava:
Moudrý,Dědina,Jiránek,Michal,Marek,Kysela,
Michalko,Kostohryz,Čipera,Jurásek,Dudáček,
Volák,Cempírek,Faktor.
Junior Strakonice -SKP 4:2 (2:1)
22'Sypal,65'Dědina
Sestava:
Cempírek,Dědina,Jiránek,Faktor,Marek,
Jurásek,Kysela,Sypal,Dudáček,Čipera,
Volák,Hejl,Moudrý,Čouza,Krátký,Moravec
Pešek. 
Rozpis tréninků na jaro 2018
Úterý      18:00 - 20:00  SKP
Čtvrtek   18:00 - 20:00  SKP
Pátek      18:00 - 19:30  SKP
SKP-Trhové Sviny 6:3 (2:1)
33'Marek,38'Krátký,67'Čouza73'Marek,
77'Marek,88'Čouza
Sestava:
Moudrý,Marek,Čipera,Jiránek,Kostohryz,Kysela,
Michalko,Sypal,Volák,Dudáček,Jurásek,Krátký,
Moravec,Čouza,Formánek. 
Členské a oddílové příspěvky. 
Je nutné zahájit výběr členských a oddílových příspěvků tak, abychom nejpozději do 15.4. 2018 měli příspěvky odevzdané.
Na první pololetí roku 2018 je stanoven členský a oddílový příspěvek ve výši 2.200,- Kč
Dojíždějící mimo MHD polovinu, tzn. 1.100,- Kč
Pokud jsou v klubu bratři, také každý 1.100,- Kč
Peníze zasílejte opět na bankovní účet 738988043/0800.
Při platbě uveďte do poznámky příjmení hráče.
SKP - Č.Krumlov  4 : 1 (1:0)
18'Tomek,60'Marek,80'Dědina,86'marek
Sestava:
Cempírek-  Dědina,Jiráne,Kolář,FaktorTomek,
Marek,Kysel,Michalko,Kočer,Kostohryz,Jurásek,
Dudáček,Volák,Sypal,Formánek.
Met.Tábor - SKP 0:6 (0:3)
5'Marek,9'Hejl,31Kočer,59'Marek,65'Hejl,
85'Kočer 
Sestava:
Cempírek-Hejl,Faktor,Tomek,Marek,Jurásek,
Kysela,Michalko,Kočer,Dudáček,Kostohryz,
Hanus,Sypal,Moudrý
SKP - Lokomotiva ČB  1 : 0 (0:0)
69'Dědina.
Sestava:
Cempírek-  Michal, Faktor, Kočer,
Marek, Tomek, Hanus, Jiránek, Kostohryz,
Kysela, Michalko, Hejl, Jurásek, Dudáček,
Volák, Moudrý.

SlaviaČB - SKP 2:0 (1:0)
Sestava:
Michal, Formánek, Kočer, Marek, Tomek, Hanus,
Jiránek, Kostohryz, Kysela, Michalko, Dědina, 
Kolář, Sypal, Volák, Dudáček

SKP - SK Čtyři Dvory  6 : 0 (3:0)
31'Marek, 33'Vl, 44'Michalko, 52'Kočer(p), 64'Hanus, 81'Michalko.
Sestava:
Michal-Moudrý,Jiránek,Kolář,Faktor,Tomek,
Marek,Jurásek,Kysela,Michalko,Kočer,Volák,Dudáček,
Kostohryz,Hanus,Sypal,Formánek. 
TJ Hradiště - SKP 2:1 (1:0)
76'Michalko.
Sestava:
Cempírekl- Marek,Volák, Michalko, Fun, Dudáček,
Kostohryz,Hanus, Sypal, Jurásek, Moudrý,Kysela.
Tomek, Moravec.
SKP - Lomnice 4:1 (2:1)
16'Dědina, 45'Kolář, 84'Marek, 90'Dědina.
Sestava:
Michal-Dědina, Jiránek,Cempírekl, Faktor,
Kolář, Marek,Volák, Michalko, Fun, Dudáček,
Kostohryz,Hanus, Sypal, Jurásek, Moudrý,
Štěch. 
 
SKP - Vodňany Dříteň 5:2 (4:1)
8'Dědina, 18'Michal, 25'Kolář, 42'Sypal, 56'Marek.
Sestava:
Cempírek-Dědina, Jiránek, Michal, Volák,
Kolář, Marek, Jurásek,Kysela, Michalko,
Fun, Moravec, Dudáček, Kostohryz, Sypal, Moudrý. 
 
Malše Roudné - SKP 0:3 (0:2)
 
Sestava:
Michal-Dědina, Jiránek, Cempírek, Faktor, Marek,
Volák, Kysela, Michalko, Kočer, Moravec, Dudáček,
Kostohryz, Moudrý.
SKP - ZVVZ Milevsko 2:0(2:0) 
22'Marek ,44' Kočer(p)
Sestava:
Michal-Dědina, Jiránek,Cempírek, Volák, Fun, Marek,
Moravec, Kysela, Michalko, Kočer, Dudáček, Hanus, 
Sypal, Moudrý.
SKP - ZVVZ Milevsko 2:0(2:0) 
22'Marek ,44' Kočer(p)
Sestava:
Michal-Dědina, Jiránek,Cempírek, Volák, Fun, Marek,
Moravec, Kysela, Michalko, Kočer, Dudáček, Hanus, 
Sypal, Moudrý.
Sokol Sezimovo Ústí - SKP 1:3 (0:1)
14'Marek, 57'Cempírek, 73'Jiránek
Sestava:
Michal - Dědina, Jiránek, Cempírek, Volák, Marek, Moravec, Michalko,
Kočer, Dudáček, Kostohryz, Hanus, Sypal, Moudrý.  

 

SKP - Junior Strakonice 0:1 (0:1) 
Sestava:
Cempírek-Faktor, Tomek, Marek, Michalko, Kočer,
Sypal, Kostohryz, Hanus,  Dudáček, Volák,Štěch,
Jiránek, Moravec, Moudrý.                             
Trhové Sviny - SKP 5:2 (1:1) 
 40'Marek,82'Kočer
Sestava:
Cempírek-Faktor, Tomek, Marek, Kysela, Michalko, Kočer,
Sypal, Kostohryz, Hanus, Čipera, Dudáček, Volák, Krátký,
Moravec, Moudrý.