Mladší žáci SKP České Budějovice vyhráli Memoriál JUDr. A Straky

SKP ČB fotbal

  V pondělí 28.12.2015 se mladší žáci SKP České Budějovice zúčastnili turnaje VV KFS Jč. kraje Memoriál JUDr. A Straky, který se konal v Třeboni. Naši hráči prošli bez porážky základní skupinou a postoupili do semifinále, kde porazili tým SK Čtyři Dvory. Ve finále pak zvítězili nad týmem SK Dynamo České Budějovice a vybojovali zlaté medaile. 

V zimní přípravě sehráli mladší žáci SKP ČB přátelské utkání proti Dynamu ČB

  V sobotu 23.01.2016 sehráli mladší žáci SKP ČB přípravné utkání proti Dynamu ČB, roč. 2005. Utkání se hrálo venku na UMT a to i přes značný úhrn sněhových srážek v daný den. Za přípravu hřiště v nelehkých klimatických podmínkách si domácí Dynamo ČB zaslouží pochvalu.

O Hliněný pohár - Třeboň

   Náš tým se 28.9. účasnil turnaje O hliněný pohár v Třeboni. Hliněný pohár jsme sice nevyhráli, ale po několika neúspěšných bojích v krajském přeboru, jsme konečně získali sebevědomí.

   Kluci hráli výborný fotbal a všichni si zaslouží za předvedené výkony pochvalu. Stále nás však i přes opakované trénování, trápí koncovka a díky tomu jsme nedosáhli na medailové pozice. Celkově jsme na turnaji obsadili příjemné 4. místo.

Více fotografií v naši galerii zde.

Fotbal

Hrajeme fotbal, fandíme fotbalu!!!

Společně fandíme a držíme palce Budějovickému Dynamu. Na tribuně je nás slyšet.

Další fotografie v naši galerii zde.

Fotbal České Budějovice

Další články...

  • 1
  • 2