Jarní část v plném proudu

   Mladší žáci mají za sebou 4. kola jarní časti ligy mladších žáků, po neúplně povedeném vstupu do jarní části soutěže na hřišti FC Tempo Praha, kluci v dalších zápasech již předvedli fotbal jak se patří. Především kategorie U13, která uspěla na domácím hřišti jak proti FC MAS Táborsko tak i proti Bohemians Praha 1905. Kategorie U12 také porazila v jihočeském derby FC MAS Táborsko. Na klokany nestačili o jeden gól.  

O Hliněný pohár - Třeboň

   Náš tým se 28.9. účasnil turnaje O hliněný pohár v Třeboni. Hliněný pohár jsme sice nevyhráli, ale po několika neúspěšných bojích v krajském přeboru, jsme konečně získali sebevědomí.

   Kluci hráli výborný fotbal a všichni si zaslouží za předvedené výkony pochvalu. Stále nás však i přes opakované trénování, trápí koncovka a díky tomu jsme nedosáhli na medailové pozice. Celkově jsme na turnaji obsadili příjemné 4. místo.

Více fotografií v naši galerii zde.

Fotbal

Hrajeme fotbal, fandíme fotbalu!!!

Společně fandíme a držíme palce Budějovickému Dynamu. Na tribuně je nás slyšet.

Další fotografie v naši galerii zde.

Fotbal České Budějovice

Ondrášovka U12 - předkolo

  Kategorie U12 se 30.8. zúčasnila předkola Ondřášovky. Kluci měli možnost změřit své síly se soupeři z jiných krajů a můžeme říct, že v konkurenci obstáli. Jak je vidět z přiložených fotografií, kluci si turnaj náramně užili.

  Mladší žáci, ale pořád jsou to děti. :)

Mladším žákům vyšel vstup do KP

SKP Fotbal České Budějovice

  Začátek sezóny se našim klukům povedl. Více než vítězství nás těší pohledná hra a snaha kluků přenést tréninkové zkušenosti do praxe. Soupeře jsme jednoznačně přehráli a jen ojediněle pustili k ohrožení naší branky. Náš největší bol, se kterým se potýkáme již dlouhodobě, je zakončení.

Další články...

  • 1
  • 2