..............................................................................................................................................................................................................................

Jarní část v plném proudu

   Mladší žáci mají za sebou 4. kola jarní časti ligy mladších žáků, po neúplně povedeném vstupu do jarní části soutěže na hřišti FC Tempo Praha, kluci v dalších zápasech již předvedli fotbal jak se patří. Především kategorie U13, která uspěla na domácím hřišti jak proti FC MAS Táborsko tak i proti Bohemians Praha 1905. Kategorie U12 také porazila v jihočeském derby FC MAS Táborsko. Na klokany nestačili o jeden gól.  

Zimní připrava

   Mladší žáci v rámci zimní přípravy mají za sebou několik turnajů a dlouhodobých zimních soutěží. Kluci odehráli Zimní ligu na Složišti, kde se obě kategorie U12/U13 probojovali do horní skupiny mezi pět nejlepšich týmů. Kategorie U12 ve finálových bojích nakonec vybojovala druhé místo, kategorie U13 skončila na místě čtvrtém.

   V zimní soutěži v Třeboni se sloučený tým mladších žaků také probojoval do skupiny nejlepších, ale ve finálových bojích se nám již nedařilo a  obsadili jsme patou příčku. Poslední ze serie dlouhodobých soutěží byl turnaj v Roudném, kde kluci opět ve smíšeném týmu obsadili druhou příčku.


   
   Mimo dlouhodobých zimních soutěží odehráli kluci jednodenní turnaje v Linzi, Třeboni a Netolicích.