..............................................................................................................................................................................................................................

V pátek 9.11.2018 trénink na SKP od 15:45.

Úterní a čtvrteční tréninky jsou  na Složišti od 17:30,
sraz v 17:15 na umělce.

Hradiště - SKP  0:5 poločas 0:3

Branky :13. Alexa, 36. Krátký, 37. Štěch, 68. a 70. Rajko

Sestava: Formánek, Pešek, Moravec, Dvořák, Alexa, Vančura, Krátký, Štěch,  Faktor, Rajko, Pytlík, Bláha, Čouza, Šrámek, Vrážek

SKP - Český Krumlov 6:0 poločas 0:0

Branky: 51. Krátký, 55. a 58. Vrážek, 65. Rajko, 73. Pečený (p.), 77. Vrážek

sestava:  Formánek, Dvořák, Alexa, Moravec,Krátký, Štěch,  Faktor, Rajko, Pečený,  Pytlík, Šrámek, Melicher, Vrážek, Pešek

SKP - Lomnice nad Lužnicí 6:2 poločas 4:0

Branky: 6. Štěch, 10. Pečený, 30. Krátký, 40. Rajko, 60. Vančura, 78. Gondek

sestava:  Formánek, Dvořák, Alexa, Vančura, Krátký, Štěch,  Faktor, Rajko, Pečený,  Pytlík, Bláha, Čouza, Šrámek, Melicher, Vrážek, Gondek

Lokomotiva ČB - SKP 4:2 poločas 1:1

Branky: 37. Moravec, 74. Čouza

sestava: Formánek, Pešek, Moravec, Dvořák, Alexa, Vančura, Krátký, Štěch,  Faktor, Rajko, Pečený,  Pytlík, Bláha, Čouza, Šrámek, Melicher, Vrážek

 

Připomínám odevzdávání klubových příspěvků.

 

Změna začátku všech tréninků na 17:00.

Čtyři Dvory - SKP 0:3 poločas 0:2

Branky: 12. Pečený, 22. Pytlík, 52. Bláha

sestava: Formánek, Pešek, Moravec, Dvořák, Alexa, Vančura, Krátký, Štěch,  Faktor, Rajko, Pečený, Vrážek, Pytlík, Bláha

Členské příspěvky:
Příspěvky je třeba vybrat do 18.10 2018.
Platbu posílejte na účet : 0738988043/0800
Variabilní symbol : Jméno hráče
Budějčáci            - 2200,- Kč
Dojíždějící            - 1100,-Kč
Dvě děti v klubu   - 1100,-Kč
Děti trenérů           - 500,-Kč

SKP - Blatná 9: 0 poločas 3:0

Branky: 5., 18. Krátký, 35. Pytlík(p.), 45. Bláha, 48. Štěch, 50. Alexa, 66. Pytlík, 71. Pešek, 76. Bláha

sestava: Formánek, Moravec, Bláha, Pešek, Faktor, Šrámek, Vančura, Pytlík, Alexa, Krátký, Štěch, Pečený, Dvořák, Melicher

Vodňany - SKP 1:9 poločas 1:4

Branky: 5. Vrážek, 16. Alexa, 29. Pytlík, 32. Krátký, 58. Vančura, 59. Pečený, 61, Moravec, 70, Formánek, 80. Pečený

sestava: Formánek, Moravec, Vrážek, Pešek, Faktor, Šrámek, Vančura, Pytlík, Alexa, Krátký, Štěch, Pečený, Dvořák, Melicher, Rajko

Milevsko - SKP  4:0 poločas 1:0

sestava: Formánek, Pešek, Vrážek, Faktor, Dvořák, Babec, Alexa, Pytlík, Šrámek, Pečený, Štěch, Rajko, Melicher, Čoudek, Roudnický

SKP - Prachatice 11:0  poločas 5:0

Branky: 7. Šrámek, 10. Štěch,12. a 25. Krátký, 29. Babec, 42. a 46. Štěch, 50. a 55. Krátký, 66. Pečený, 75. Čouza, 

Sestava: Formánek, Pešek, Čouza, Moravec, Dvořák, Šrámek, Alexa, Vančura, Babec, Krátký, Štěch, Melicher, Faktor, Rajko, Pečený

Met.Tábor - SKP 0:1 poločas 0:1

Branky: 6. Moravec Matyáš

sestava:

Formánek, Čouza, Moravec, Bláha, Faktor, Pečený, Alexa, Vančura, Šrámek, Krátký, Melicher, Babec, Štěch, Dvořák

Tréninkový plán od 7.8. 2018
 Úterý       18:00 - 19:30
 Čtvrtek    18:00 - 19:30
 Pátek       18:00 - 19:30