SETERM CUP kategorie U7 a U8 - SKP

   Vážení sportovní příznivci fotbalu a SKP. Máme za sebou další ročník SETERM CUPu na SKP. Letošní ročník byl poslední pro ročníky 2008 a již nyní na nás padá trochu nostalgie. Tento halový turnaj se již stal stálicí mezi zimními halovými turnaji na jihu Čech.

 

    Stejně jako předchozí ročníky i letošní SETERM CUP proběhl za finanční pomoci Statutárního města České Budějovice http://www.c-budejovice.cz. Poděkování patří i společnosti Czech Sport Travel http://www.czechsporttravel.cz/ za poskytnuté ceny pro nejlepší hráče.

   Tradičně se zde utkávají ve třech základních a dvou nadstavbových hracích dnech kvalitní regionální týmy a tomu odpovídá i velmi slušný standard fotbalových utkání a samozřejmě i hojná návštěvnost. Dle odezvy, kterou jsme zaznamenali od trenérů, ale i rodičů a diváků můžeme tento ročník hodnotit jako povedený a úspěšný a pomalu se těšit na další ročník. K vysoké úrovni bezesporu přispěly i kvalitně odpískané zápasy, které byly řízeny zkušenými arbitry. 

   Ocenění hráči kategorie U7 převzali ceny od odchovankyně SKP České Budějovice, dnes hráčky AC Sparta Praha a reprezentantky WU16 Adély Machutkové, která tím jistě motivovala slečny fotbalistky, které na turnaji za chlapci rozhodně nezaostávaly a ukázaly, že mohou být budoucností ženského fotbalu, který je v současné době na vzestupu.

   V neposlední řadě bylo také velkým pozitivem dobře organizované občerstvení v příjemném prostředí klubové restaurace SKP, které obětavě zajišťovala rodina předsedy SKP.

   Pořadatelé děkují všem týmům za účast a rodičům za podporu!!!

Další fotografie z vyhlášení nalzenete zde:
skpfotbalcb.rajce.idnes.cz

Výsledky kategorie U7

Mužstva pro základní skupinu
1. SKP České Budějovice r.2009
2. TJ Jiskra Třeboň
3. FK Slavoj Český Krumlov
4. FC Písek
5. TJ Šumavan Vimperk
6. TJ Hradiště
7. FK Junior Strakonice
8. FC MAS Táborsko
9. FMA České Budějovice
10. Sokol Čížová

Konečná tabulka SETERM CUP 2015/2016
1. TJ Šumavan Vimperk
2. FK Slavoj Český Krumlov
3. TJ Jiskra Třeboň
4. FC Písek
5. TJ Hradiště
6. FK Junior Strakonice
7. FC MAS Táborsko
8. SKP České Budějovice r.2009
9. Sokol Čížová
10. FMA České Budějovice

Nejlepší střelec: David Uhlík - TJ Šumavan Vimperk - 28 gólů
Nelepší hráč: Denis Šefčík - FK Junior Strakonice
Nejlepší hráčka: Nikola Nalezená - TJ Jiskra Třeboň
Nejlepší brankař: Vladimír Tomata - FK Slavoj Český Krumlov

Výsledky kategorie U8

Mužstva pro základní skupinu
1. SKP České Budějovice r.2008
2. TJ Jiskra Třeboň
3. TJ Lokomotiva České Budějovice
4. TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí
5. TJ Šumavan Vimperk
6. TJ Hradiště
7. FK Rašelina Soběslav
8. TJ Sokol Kamenný Újezd
9. FMA České Budějovice
10. Sokol Čížová

Konečná tabulka SETERM CUP 2015/2016
1. TJ Jiskra Třeboň
2. TJ Šumavan Vimperk
3. TJ Hradiště
4. SKP České Budějovice r.2008
5. TJ Lokomotiva České Budějovice
6. FK Rašelina Soběslav
7. Sokol Čížová
8. FMA České Budějovice
9. TJ Sokol Kamenný Újezd
10. TJ Lokomotiva Veselí nad /Luž.

Nejlepší střelec: Tomáš Vondrášek - TJ Šumavan Vimperk - 34 gólů
Nelepší hráč: Michal Hronek - TJ Hradiště
Nejlepší hráčka: Adéla Trachtová - TJ Jiskra Třeboň
Nejlepší brankař: Lukáš Habr - TJ Jiskra Třeboň